Najlepsze ciągniki,traktory i maszyny rolnicze marki CASE IH i STEYR

Promocje i nowości

cnhih na fejsa 

 

Optum CVX marki Case IH
Seria ciągników Optum CVX obejmuje dwa modele wyposażone w niewielkie silniki NEF o pojemności 6,7 litra firmy FPT Industrial, o mocy 270 lub 300 KM przy prędkości znamionowej 2100 obr./min. Większy model dostarcza moc maksymalną 313 KM przy prędkości 1800 obr./min. Silniki korzystają z technologii oczyszczania spalin Hi-eSCR only, która zapewnia najwyższą wydajność spalania i zgodność z normami emisji Stage IV.

Nowy wygląd
Stworzenie ciągnika, który stanie się optymalnym rozwiązaniem dla odbiorców to jedno, ale przecież doskonale wiemy, że nasi klienci i operatorzy uwielbiają uczucie dumy z posiadanej i obsługiwanej maszyny. Osoby, które widzą ciągnik Optum CVX po raz pierwszy, najbardziej uderza niesamowita nowa stylizacja obejmująca przeprojektowaną maskę silnika o dynamicznej linii, reflektory LED 3D i światła obrysowe. Ten ciągnik to mocna zapowiedź nowego wyglądu maszyn marki Case IH.

Nowa 4-zakresowa przekładnia bezstopniowa i blokada parkowania
Zastosowana w serii Optum CVX przekładnia bezstopniowa powstała z myślą o niezawodnej obsłudze i przenoszeniu znacznych obciążeń generowanych przez silniki o mocy przekraczającej 300 KM. Dwa dostępne zakresy obejmują prędkości od 30 m/h do 40 km/h ECO oraz od 30 m/h do 50 km/h ECO; prędkość maksymalna na biegu wstecznym w obu przypadkach wynosi 27 km/h.

Kabina ciągnika Optum CVX: Cel: wydajność, precyzja i wygoda
Dla zapewnienia maksymalnej precyzji i wydajności kabinę ciągnika Optum CVX wyposażono standardowo w interfejs ISOBUS klasy II, z możliwością wyboru fabrycznie montowanej wersji ISOBUS klasy III. Opcja ta umożliwia zgodnym narzędziom sterowanie odpowiednimi funkcjami ciągnika, takimi jak kierowanie, prędkość jazdy do przodu, podnośnik hydrauliczny, WOM i tylne zawory zdalne.

 

Dostępne modele

Modele Maks. moc
silnika [kW/KM]

Przyrost momentu obroto- wego [%]

Maks.
udźwig [kg]
Rodzaj przekładni [l]

UKŁAD HYDRAULICZNY

OPTUM 270 CVX 212 / 288 32 5 821 Przekładnia bezstopniowa CVX 50 km/h ECO lub 40 km/h ECO

Pompa o zmiennym wydatku, z kompensacją ciśnienia/przepływu

165 / 223 [l/min]

OPTUM 300 CVX  230 / 313 28 5 821 Przekładnia bezstopniowa CVX 50 km/h ECO lub 40 km/h ECO

Pompa o zmiennym wydatku, z kompensacją ciśnienia/przepływu

165 / 223 [l/min]

Dowiedz się wicej o nowej serii OPTUM CVX marki CASE IH

 
case ih optum 300 cvx with cultivator
case ih optum 300 cvx with slurry tank in the field
case ih optum 300 cvx with slurry tank on the road
 

 

 
projekt: enzo, wykonanie: mikrobit

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję